Programista Java systemu ERP

Entwicklung / Programmierung
Student

miejsce pracy: Katowice / Zielona Góra

Grupa abas jest globalnym liderem cyfryzacji przedsiębiorstw, kreatorem nowoczesnych rozwiązań ERP, która od 40 lat prężnie działa i rozwija się na rynku światowym. Obecnie, zatrudnia ponad 1100 ekspertów, a swoją obecność zaznacza na mapie w ponad 60 lokalizacjach, w blisko 30 krajach świata.

Dołączając do abas staniesz się częścią zgranego zespołu, złożonego z najlepszych specjalistów. W abas czekają na Ciebie fascynujące projekty, dzięki którym poszerzysz swoje kompetencje i zdobędziesz nowe doświadczenia. Tutaj każdy ma możliwość rozwoju - cenimy wymianę doświadczeń i brania odpowiedzialności.

Jesteśmy kreatorem nowoczesnych rozwiązań, dzięki nam zajrzysz za kulisy cyfryzacji w biznesie, poznasz ciekawych ludzi, międzynarodowe środowisko pracy.

Chcesz stawić czoła kreatywnym wyzwaniom, zmierzyć się z fascynującymi projektami i stać się częścią naszego zespołu? Sprawdź szczegóły oferty.

Twoje zadania

  • implementacja rozwiązań w systemie abas ERP (za pomocą abas Java Objects),
  • wprowadzanie rozszerzeń funkcjonalnych, w tym formularzy i raportów (z wykorzystaniem iReport/Jasper),
  • integracja z zewnętrznymi systemami,
  • instalacja aktualizacji oprogramowania abas ERP,
  • aktywny transfer wiedzy w zespołach projektowych (metoda scrum),
  • dokumentowanie rozwiązań technicznych.

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie, w tym atrakcyjny system premiowy,
  • możliwość realizacji innowacyjnych projektów na skalę międzynarodową,
  • pracę w przyjaznej atmosferze (wyjazdy integracyjne, spotkania okolicznościowe),
  • szkolenia prowadzone w abas Academy w Niemczech,
  • udział w ciekawych projektach we współpracy z profesjonalistami z Grupy abas,
  • możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia,
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym,
  • pracę w naszej siedzibie w Katowicach lub oddziale w Zielonej Górze.

Od kandydatów oczekujemy

  • umiejętności programowania obiektowego, w tym znajomość technologii, jak: JAVA/J2EE oraz JavaScript,
  • dobrej znajomości obiektowych i relacyjnych baz danych,
  • samodzielności, kreatywności oraz umiejętności analitycznego myślenia,
  • zdolności pracy w zespole projektowym,
  • wyższego wykształcenia o profilu informatycznym lub technicznym (także ostatnie lata studiów),
  • dobrej znajomości j. angielskiego lub niemieckiego,
  • mile widziana znajomość systemu operacyjnego Linux.

W abas możesz liczyć na

Kreatywne wyzwania. Fascynujące projekty. Rozwój zawodowy. Pracownicy firmy abas to członkowie rodziny. Gramy w jednym zespole i zależy nam ma tym samym. Ego i rywalizację zostawiamy za drzwiami. Jesteśmy w firmie po to, aby wspólnie odnosić sukcesy.

Zainteresowany? Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny na [email protected], wskazując Twoje oczekiwania finansowe oraz możliwy termin rozpoczęcia pracy.

abas Business Solutions Poland sp. z o.o.
Al. W. Roździeńskiego 188c
40-203 Katowice

Telefon: +48 (0) 32 797 63 90
E-mail: [email protected]

Oferta powinna zawierać podpisane oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))".

Oferty nie zawierające powyższego oświadczenia nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzenia wybranym kandydatom.