ERP Project Manager

Projektmanagement
Professional

Miejsce pracy: Zielona Góra

Szukamy ludzi, którzy mają doświadczenie w prowadzaniu projektów z obszaru systemów ERP i wiedzą, jak to się robi. Jeśli pracowałeś/łaś już przy projektach IT, lubisz różne i ciekawe zadania oraz chcesz stawiać czoła nowym wyzwaniom, ta praca jest właśnie dla ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami IT od fazy planowania po wdrożenie
  • Współpraca z klientami i zespołami aby zrozumieć i spełnić ich potrzeby
  • Ustalanie celów projektów oraz dbanie o ich realizację
  • Koordynacja zespołów projektowych i monitorowanie postępów prac
  • Zapewnianie jakości i terminowości dostarczanych rozwiązań
  • Rozwiązywanie problemów oraz zarządzanie ryzykiem w projekcie
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Ocena postępów i raportowanie do wyższego szczebla zarządzania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne, ekonomiczne)
  • Minimum 3 lata doświadczenia jako ekspert konsultant lub junior project manager w IT
  • Znajomość angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Znajomość sektora produkcji będzie dużym plusem

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych projektach we współpracy z profesjonalistami z Grupy Abas
  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia
  • Pacę w przyjaznej atmosferze
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Kartę Multisport

Dowiedz się więcej: kariera w Abas

O nas:

Dołącz do Abas Business Solutions Poland - lidera nowoczesnych systemów ERP dla sektora produkcyjnego! Od 2016 roku dynamicznie rozwijamy się na polskim rynku, będąc częścią międzynarodowej grupy Abas - wizjonera w cyfryzacji przedsiębiorstw, który od ponad 40 lat tworzy innowacyjne rozwiązania i obecnie zatrudnia ponad 1100 ekspertów na całym świecie, w prawie 30 krajach.
Dołącz do nas, znajdź się wśród pasjonatów i topowych specjalistów, bierz udział w pionierskich projektach, które rozwiną Twoje umiejętności i wiedzę. W Abas wierzymy w rozwój każdego członka naszego zespołu, promujemy dzielenie się wiedzą i branie na siebie nowych wyzwań. Wspólnie tworzymy plany rozwojowe i cenimy przyjazną atmosferę pracy.
Oferujemy Ci szansę na udział w kreatywnych projektach, poznawanie nowych technologii i współpracę w międzynarodowym środowisku. Jeśli chcesz być częścią zespołu, który zmienia oblicze biznesu dzięki cyfryzacji, to jesteś w dobrym miejscu.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj teraz

Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny na [email protected], wskazując Twoje oczekiwania finansowe oraz możliwy termin rozpoczęcia pracy.

Oferta powinna zawierać podpisane oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))".

Oferty nie zawierające powyższego oświadczenia nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzenia wybranym kandydatom.