Ügyviteli Tanácsadó

Az InterJNet Kft., az abas ERP magyarországi forgalmazója Ügyviteli tanácsadót keres értékesítés - beszerzés - logisztika területre.

Feladatok:

  • Beérkező bejelentések megoldása, problémakezelés, ügyintézés
  • Ügyintézésekhez kapcsolódó adminisztráció
  • Ügyfelek szakszerű és udvarias kiszolgálása
  • Helyszíni oktatások, rendszerbevezetések támogatása
  • Alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása, frissítések, verzióváltások végrehajtása
  • Felhasználói tanácsadás,
  • Telefonos ügyfél tájékoztatás
  • Hotline rendszer napi használata, a bejelentések és a megoldások, egyéb információk rögzítése, tudásbázis vezetése, bővítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
  • Microsoft Office programok kezelése
  • Projekt szemlélet
  • Rugalmasság utazás és önálló munka területén
  • Min. "B" kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Kommunikációs szintű angol és vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Rendezett, kulturált munkakörülmények
  • Egyértelmű, világos elvárások
  • Jogszabályoknak megfelelő foglalkoztatás
  • Lehetőség fejlődésre és tanulásra
  • Nemzetközi környezet

Dolgozz velünk egy globális, fiatalos, motivált csapatban!

A fényképes önéletrajzokat és motivációs levelet a [email protected] e-mail címre várjuk!

Kapcsolat

Your consent can be withdrawn at any time by sending an email to [email protected] . We assure you that we will treat this information as strictly confidential and that it will be used by abas Software AG and abas partners only (privacy policy).

North American Headquarters

703-444-2500
abas USA
45999 Center Oak Plaza
Suite 150
Sterling, VA20166