Skip to main content

Kurumsal Bilgi Sistemleri

Company Second Navigation

Contact info

Email

Maininfo@abas.tc

Address

Istanbul
My Office 212, Mahmutbey Mah. Taşocağı Yolu Cad., No:3 Kat:18 Ofis No:293
34218 Bakırköy/Istanbul
Telefon: +90 212 466 2227
Fax: +90 212 355 35 38
Türkei

Neuigkeiten von Kurumsal Bilgi Sistemleri

Ennepe tedarik zinciri yönetimi için abas ERP'yi tercih etti

Ennepe logo

Otomotiv sanayii başta olmak üzere, enerji, tarım ve demiryolu sektörlerinde faaliyet gösteren müşterilerinin gereksinimlerine cevap verecek altyapıya sahip olan Ennepe, metal ürünlerin depolanması, müşterilerin isteklerine göre paketlenmesi ve dağıtımının gerçekleştirilmesinin yanı sıra, satış ve satış sonrası konularında da iş ortaklarının ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için abas ERP'yi tercih etti.

BRALO Bağlantı Elemanları Türkiye operasyonlarını baştan sona abas ERP ile yönetecek

Bralo logo

2017’nin sonlarına giderek yaklaştığımız şu günlerde, 2014 yılından bu yana abas kullanıcısı olan BRALO’nun Türkiye ayağı BRALO Bağlantı Elemanları da, abas ERP’ye geçmek için gün sayıyor. Tam anlamıyla 2018 başı itibariyle canlı kullanıma geçilmesi hedeflenen devreye alma sürecinde BRALO Bağlantı Elemanları satış, satınalma, malzeme ve depo yönetimi ile muhasebe süreçlerini abas’ın Automotive & Supply ve DMS çözümü ile birlikte hayata geçirmeyi planlıyor.

Karriere bei Kurumsal Bilgi Sistemleri

Kontakt

The information shared here will be treated confidentially and only used by abas Software AG & abas software partners regarding our protection policy.