Egy globális család

Néha csodálkozunk, hogy az abas-nál még mindig olyan családias a hangulat, elvégre időközben 29 országban ezren vagyunk. Ez bizonyára azon az egyedülálló abas szellemiségen múlik, ami csak akkor jöhet létre, ha az értékek éveken keresztül életben maradnak és továbbadásra kerülnek. Ez azzal is magyarázható, hogy az alapítóink és sok kolléga az első generációból még mindig aktívan tevékenykedik a vállalatnál.

Az "abas szellemiség"

A modern vállalatoknak ma magas követelményeik vannak a vállalatirányítási szoftverükkel szemben. Az abas megfelel ezeknek az elvárásoknak. A szemléletünk ennél olyan egyszerű, amennyire hatékony: Megpróbálunk a vevői elégedettség, a minőség és a szolgáltatás terén mindig a legjobbak lenni. Minden egyes nap. A közvetlen párbeszéd és a bizalom képezik az alapját a legrégebbi vevői kapcsolatoknak. A vevőink nagy része több mint 15 éve használja az abas-t - hány szoftvervállalat tudja ugyanezt elmondani? Világszerte kétszámjegyű növekedési ráták bizonyítják, hogy ezt a tartósságot ma minden eddiginél jobban becsülik.

Aktuális lehetőségek

Az abas sikere a csapatunkra és annak elkötelezettségére épül – és mi továbbra is növekszünk világszerte! Szeretne csatlakozni a csapatunkhoz?

Akkor jelentkezzen most!

Cím Ország Partner
ERP销售经理 Kina abas China
市场助理 Kina abas China
abas ERP程序员 Kina abas China
abas ERP实施顾问 Kina abas China
ERP Teknik Danışman Törökország Kurumsal Bilgi Sistemleri
ERP Uygulama Danışmanı Törökország Kurumsal Bilgi Sistemleri
ERP Yazılım Satış Danışmanı Törökország Kurumsal Bilgi Sistemleri
Młodszy Konsultant ds. wdrożeń systemu ERP Lengyelország abas Business Solutions Poland Sp. z o.o.
Key Account Manager / Sales Executive Lengyelország abas Business Solutions Poland Sp. z o.o.
Kierownik projektu ds. wdrożeń systemu ERP Lengyelország abas Business Solutions Poland Sp. z o.o.
Konsultant IT / Programista ds. wdrożeń systemu ERP Lengyelország abas Business Solutions Poland Sp. z o.o.
Konsultant ds. wdrożeń systemu ERP Lengyelország abas Business Solutions Poland Sp. z o.o.
Młodszy Konsultant IT / Programista ds. wdrożeń systemu ERP Lengyelország abas Business Solutions Poland Sp. z o.o.
abas ERP programozó Magyarország InterJNet Számitástechnikai Kft.
abas pénzügy-számviteli tanácsadó Magyarország InterJNet Számitástechnikai Kft.
Chef de Projet - Lyon Franciaország ABAS France
Chef de Projet - Mommenheim Franciaország ABAS France
Responsable Comercial ERP, Vitoria Spanyolország ABAS Ibérica
Consultor ERP Finanzas - Barcelona Spanyolország ABAS Ibérica
Consultor ERP Finanzas - Vitoria Spanyolország ABAS Ibérica
Jefe de proyecto ERP - Madrid Spanyolország ABAS Ibérica
Consultor/Analista ERP - Madrid Spanyolország ABAS Ibérica
Programador / Analista Programador Java Spanyolország ABAS Ibérica
Consultor Técnico (Barcelona) Spanyolország ABAS Ibérica
Werkstudent (m/w) Web-/App-Entwicklung Németország abas AG Global Headquarters

Oldalak

abas szakértők

Ügyfelek

Az abas csapat tagjaként…

Érdekes kihívásokkal küzdhet meg

Akár a pénzügyi szakembereink csapatához akar csatlakozni, akár közvetlenül az ügyfelekkel akar dolgozni a megvalósításokon, akár a termékfejlesztési vagy support csapataink valamelyikét akarja erősíteni, az abas-nál soha nincs hiány az érdekes, komplex és megoldásra váró problémákból.

Tehetséges emberekkel dolgozhat

Az abas-nál nem egyszerűen okos embereket alkalmazunk, hanem olyanokat, akik nyitott munkakörnyezetre vágynak, kreatívak és ambiciózusak.

Nagyszerű megoldásokat fejleszthet és segíthet elő

Az abas csapat minden egyes tagja elkötelezetten végzi a dolgát és ez visszatükröződik a termékeink minőségében. Mindegy, hogy fejleszti, implementálja vagy értékesíti-e az abas ERP-t, minden esetben hozzájárul az ügyfeleink sikerességéhez.

Lehetetlennek tűnő feladatokat oldhat meg

Olyan kollégákat keresünk, akik számára a látszólag lehetetlen is lehetséges. Az új kihívások leküzdése és a teljesítőképesség határainak kitolása csak akkor lehetséges, ha mindenki együttműködik. Az abas-nál ez a személet érvényesül.

Felelősséget vállalhat

A dolgozóink saját maguk tudják a legjobban, hogy miként végezhetik el a munkájukat optimálisan. A legfontosabb értékeink egyike az abas-nál az egyéni felelősségvállalás. Mindenki elegendő szabad mozgásteret kap, hogy kreativitással és egészséges ambícióval járuljon hozzá a sikerhez.

Tagja lehet egy világméretű közösségnek

Ha Ön az abas csapat tagja, akkor egyben egy világméretű közösség tagja is. Az ego és a versengés az ajtón kívül marad. Mi azért vagyunk itt, hogy együtt hozzunk létre nagyszerű dolgokat.